1. - 4. září 2019
Camping Vranovská pláž

FAQ

Stravování

Stravování je v kempu zajištěno formou polopenze (snídaně a večeře). Oběd si pak můžeš objednat u pořadatelů nebo využít některou z restaurací, které se v kempu nacházejí. V areálu kempu je také k dispozici obchod s potravinami a několik potravinových automatů.

Speciální stravování

Jsme Ti schopni zajistit jakoukoliv formu polopenze (vegetariánskou, veganskou, bezlepkovou, bezlaktózovou), stačí si vybrat požadovanou stravu v rezervačním formuláři. Pokud by ti tento výběr nestačil, napiš nám prosím svůj požadavek a my se Ti budeme snažit po domluvě s kempem vyhovět.

Autobusová doprava

Autobusy budou odjíždět v časových rozestupech mezi 10. a 12. hodinou. Stanoviště autobusu je před restaurací Bohéma u Janáčkova Divadla, kousek od tramvajové zastávky Moravské náměstí linky č. 1. Přesné informace k odjezdu Ti odešleme emailem společně s programem.

Vlastní doprava do kempu

Pokud se chceš do kempu dopravit sám, zašleme ti na email před odjezdem přesné pokyny k příjezdu do kempu. Auto pak můžeš nechat po celý průběh akce na parkovišti před kempem nebo přímo v areálu kempu, parkování je zdarma.

Placení v kempu

Po celém kempu je platba možná pouze v hotovosti. Je proto dobré mít s sebou určitou peněžní rezervu. Kdyby ti ale kapesné došlo, nemusíš zoufat, v areálu kempu je totiž nově umístěný bankomat.

Společné ubytování

Pokud vyrážíš na Rozjezd se svým kamarádem nebo kamarádkou, přítelem nebo přítelkyní, není problém vám zajistit společné ubytování v jedné chatce. Tento požadavek však potřebujeme vědět minimálně týden před odjezdem, abychom měli dostatek času jej zpracovat. Požadavek na společné ubytování nám prosím zašli pomocí kontaktního formuláře nebo na email univerzitnirozjezd@gmail.com.

Co s sebou

Nezapomeň si vzít s sebou oblečení, ve kterém se budeš cítit při všech aktivitách v kempu pohodlně a zároveň se nebudeš bát o jeho zničení. Je dobré myslet ale i na nepřízeň počasí a vzít si s sebou i teplejší oblečení. Pokud Ti v noci bývá zima, doporučujeme si přibalit i deku nebo spacák. Určitě se Ti bude hodit i menší občerstvení ve formě sušenek, müsli tyčinek apod. 

Nedoručený email

Pokud Ti od nás nedorazil jakýkoliv email, ať už potvrzovací nebo informační, prohledej nejpve složku SPAM. Když ani to nepomůže, napiš nám a my Ti tento email rádi znovu přepošleme.

Špatně vyplněný rezervační formulář

Pokud chceš změnit některé údaje v rezervačním formuláři – např. změnit způsob dopravy nebo stravování, napiš nám to prosím.

Chybně zadaný variabilní symbol při platbě

Pokud jsi při bankovním převodu zadal/a špatný variabilní symbol, pošli nám prosím email s číslem účtu, ze kterého byla platba provedena. S touto informací Tvou platbu již pravděpodobně dohledáme. O přijetí platby Ti dorazí informační email.

Platby ze zahraničí

Pokud platbu provádíš v eurech ze zahraniční banky, přepočítej částku dle aktuální kurzu tvé banky. Částka za pobyt by měla odpovídat částce ... . Drobné korunové diference však řešit nebudeme. IBAN a SWIFT kód jsou dostupné v sekci platební podmínky. Pokud bys potřeboval další údaje k bankovnímu převodu, napiš nám prosím.

Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy se budeme snažit zveřejnit co nejdříve, vyzvednutí je pak možné po domluvě.

Meziuniverzitní seznamovací akce pro aktivní studenty brněnských univerzit

Rezervuj si místo a staň se součástí první meziuniverzitní akce!

Registrace